Karuzela Magic Stars Chicco 24291, 24292

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chicco
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 203,25 zł 250,00 zł

Cena jednej zabawki.Kolor wskazuje kupujący w uwagach do zamówienia.

Innowacyjna karuzela z podwójnym systemem projekcji kolorowych gwiazdek i planet (na baldachimie zabawki jak i na suficie sypialni) tworzy prawdziwie magiczną atmosferę i z pewnością przyciągnie uwagę maluszka. Trzy nowe zawieszki nawiązują do typowych dla linii First Dreams postaci. Magiczna atmosfera projekcji towarzyszy dziecku również w późniejszym okresie jego rozwoju. Po zdemontowaniu ramienia karuzeli pozostaje nam praktyczny projektor z lampką nocną oraz dużym wyborem melodii klasycznych lub nowoczesnych. Zabawkę można włączyć naciskając jeden z dwóch przycisków znajdujących się z przodu projektora lub uaktywni się w momencie gdy dziecko zacznie płakać, uspakajając je świetlnymi projekcjami oraz muzyką. Do produktu dołączono pilot, dzięki któremu rodzic może włączyć produkt z odległości.

Główne funkcje karuzeli:
- obracanie,
- melodyjki – dwa duże przyciski pozwalają wybrać melodie new age (przycisk w kształcie liścia) lub melodie klasyczne (przycisk w kształcie nuty muzycznej). Melodie są odtwarzane przez 18 minut, po upływie tego okresu czasu, odtwarza¬nie melodii przechodzi w stand-by,
- efekty świetlne – przycisk w kształcie księżyca na środku panelu pozwala wybrać efekty świetlne. Po pierwszym naciśnięciu włącza się projekcja, naciskając drugi raz włącza się światło nocne (żółty księżyc), naciskając po raz trzeci, efekty świetlne wyłączą się. Obydwa efekty świetlne odtwarzane są przez 18 minut, po upływie tego okresu czasu odtwarzanie przechodzi w stand-by.

Obracanie, melodie i efekty świetlne są uruchamianie w sposób niezależny.

Karuzela działa na 2 baterie alkaliczne typu “C” o napięciu 1,5 V. Pilot zdalnego sterowania na podczerwień działa na 2 baterie alkaliczne typu “AA” o napięciu 1,5 Volt. Baterie nie są załączone w chwili zakupu.

Efekt "projekcji" na zdjęciach przedstawiono dla objaśnienia funkcji produktu.

Wiek: od narodzin